JA University - шаблон joomla Продвижение

Фотокурси LUFA

fotokursy 2017 1 FB 01websize

25.01.2017 – Агентство LUFA оголошує черговий набір на фотокурси репортажної зйомки у Львові для початківців

  Курси стартують на початку лютого 2017. Тривалість занять 3 місяці, лекції двічі на тиждень, заняття веде фотокореспондент LUFA Віталій Грабар. Навчання включає за бажанням курсанта коротку практику в ЗМІ.

Теми занять
  Техніка зйомки: поняття експозиції, балансу білого, ракурсу, глибини різкості, вибору об'єктивів, режимів зйомки PS/T/AM, обробка фото у Photoshop.
 Творча складова зйомки: найпростіші правила побудови композиції, способи передачі руху і перспективи. Репортажна зйомка у повсякденному житті, поняття про фотожурналістику і документальну фотографію, особливості створення фоторепортажу, портрет - репортажний і постановочний підхід.
 Практичні заняття: створення фотоісторії, зйомка портрету, предметна зйомка (натюрморт), зйомка "з проводкою", вечірня зйомка, інші практичні роботи.

Місце занять
  Теоретичні заняття в аудиторії нового корпусу Українського католицького університету по вул. Козельницька 2а (біля Стрийського парку і Податкової) двічі на тиждень. Початок о 19:00.
Дні проведення ми визначаємо з кожною групою окремо, зазвичай це: лекції – у вівторок і четвер або понеділок-четвер.
практичні – залежно від погоди і потрібного нам типу світла (денна, вечірня зйомка і т.д.)

Вартість 3200 грн за курс, оплата частинами щомісяця, готівкою або безготівково.

Запрошуємо на безкоштовне навчання військових, що частково втратили працездатність внаслідок бойових дій на Сході України. Навчальний корпус обладнаний пандусами, є ліфт, доступний зручний під'їзд. Отримані знання можна використати для підготовки до роботи фоторедактором (більдредактор) - робота із зображеннями в ЗМІ та підготовка фото до випуску; дизайн і обробка фото.

Контакти для запису: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
або у повідомленнях на нашій сторінці у fb

тел.  (032) 253-96-93, (067) 103-51-93

 

Зберегти

Зберегти

Зберегти

Зберегти

Зберегти

Зберегти